Jak nie należy zachowywać się na GG

Różne tematy nie pasujące do kategorii, można sobie pogadać :)
Awatar użytkownika
JaDCorbeN
Administrator
Kontakt:

Jak nie należy zachowywać się na GG

Postautor: JaDCorbeN » 18 sty 2016, 11:51

Taka sobie rozmówka przez GG, pomijając sprawę, że zawraca głowę w niedzielę wieczorem to jeszcze zachowanie :mrgreen:
Tu jest "miła" odpowiedź jak w NIEDZIELĘ po 212 nie odpowiedziałem wraz z pytaniem którymś z kolei, nie chce mi się wszystkich kopiować.
W sumie dalej nie wiem o co chodzi kolesiowi.
a jak cena ?
bo dysk sobie juz zamowilem 320gb nowka za 139zl
(do pc zjebany mowilem ady)
''''ady
bady'''' (klawiatura zjebana w pc)
21:53
patrze to jest ta stara wersja obrzym ale jesli na chodzie, i w dobrym stanie technicznym
a podlaczeniowe do monitora i zasilacz tez jest ?
21:55
to jest widze ten mod z memorki ?
wie Pan to pozniej odczytam, i odpowiem Panu . Dziekuje
22:01
bo jesli to klopot to niech Pan sie nie fatyguje,moge na allegro tam pelno konsol. napisalem do Pana bo kiedys robilem x360 i zadowolony. jesli bym brak to na poczatek lutego bo teraz splukany.
22:03
i jak skonfigurowac obsluge starych ze zwyklego xbox na tym co mam modzie freestyle 3 ? za uja niemoge znalesc w necie a jak juz to zdawkowe opisy. jakis poradnik dla laikow czy link? mam pare perelek ale nieumiem skonfigurowac''''

11:38
Robert
jezu pytam jak normalny czlowiek i gowno sie moge dowiedziec. wiesz co bo to pisanie jak daln z dalnem sory kurwa ale pytam konkretnie a nic z tego nie wynika
NIEZAINTERESOWANY TAK JAK I WSPANIALA POMOC TECHNICZNA
PIERDOLICIE NA STRONCE TYLKO A JAK MAM PROBLEM TO STO RAZY MUSZE PISAC I GOWNO SIE DOWIEM
wiecej nie napisze
11:44
Ja
ale o co ci człowieku chodzi firma została sprzedana nowemu właścicielowi, piszesz w niedzielę gdzie każdy normalny człowiek ma wolne, wyzywasz od dałnów sprawa wędruje na inne fora aby ostrzec innych przed Tobą, kultury rodzice nie nauczyli? Od kiedy jesteśmy na TY

dodatek od Pana Roberta:

pisalem wiele razy niemoja wina ze macie balagan,sobie napiszcie na forum ze niewywiazujecie sie obslugi technicznej ktora tak reklamujecie na stronce. moze Pan tam dac swoje foto jako potwierdzenie wiarygodnosci doskonalej obslugi technicznej ktora jak jest podane jest gwarantowana kazdemu kto przeroi u Pana konsole. a o dalna to mi chodzilo bo mialem miec ta ps2 i pisze jako wierny (juz yly) klijent a Pan pisze najpierw ze poda specyfikacje i sie odezwie a potem ze to ja sie nie oddzywam i robi ze mnie frajera,skoro wyraznie mial sie Pan odezwac. potem mowi ze ma inna to sie znow pytam o specyfikacje a dostaje odpowiedz ze to jest slimka, zadnej wzmianki o stanie lasera modzie cenie. to jak sie mam nie denerwowac? a stwierdzenie "wiesz co bo to pisanie jak daln z dalnem" jest forma wyrazajaca poziom oslugi. nie nigdy nie bedziemy na Ty. pozdrawiam serdecznie , straciliscie klijenta,ktory polacal wasz serwis. niemoja wina ze macie balagan w papierach. trudno kupie na allegro , a stwierdzenie ze cos wedruje na fora to zycze powodzenia i POZDRAWIAM Pana SEDEcznie. pa
''' literowki ,(klawiatura pc zepsuta)

Wróć do „Hyde Park”